• 3 Veld Zondag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Asschert, ThijsTeamspeler
    Boers, TimTeamspeler
    Heetbrink, Henk JanTeamspeler
    Horstman, TomTeamspeler
    Hovestad, ThomTeamspeler
    Kaldenbach, IvoTeamspeler
    Kaldenbach, SanderTeamspeler
    Kamphuis, JeroenTeamspeler
    Kluge, LeroyTeamspeler
    Krake, WouterTeamspeler
    Mutter, Tim PascalTeamspeler
    Rutten, MarcoTeamspeler
    Sessink, ErwinTeamspeler
    Simbula, ManuelTeamspeler
    Smit, ReneTeamspeler
    Timmerman, MichelTeamspeler
    Trap, MikeTeamspeler
    Voorde, R. tenTeamspeler
    Wielheesen, JohnTeamspeler
    Winkelman, ArjanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 dec. AFGELASTSportclub Overdinkel 2 - Vosta 3Sportpark 't Wilpelo
  • Laatste uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 nov.Phenix 2 - Vosta 34 - 1
    5 dec.Vosta 3 - FC Aramea 210 - 4
  • Poulestanden Vosta 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Phenix 275202391417
    2Vosta 3852130171317
    3Vogido 35311189910
    4Sportclub Overdinkel 263122119210
    5FC Aramea 283142135-1410
    6FC Berghuizen 38233191549
    7LSV 36222221758
    8FC Suryoye-Mediterraneo 572232125-48
    9HSC '21 271422425-17
    10SVV '91 281251021-115
    11EFC PW 1885 28044926-174