*



Bestuur

januari 9th, 2017

HOOFDBESTUUR

benno brand Voorzitter / Benno Brand
Tel.: 06 - 10004880
Email: voorzitter@vosta-voetbal.nl
Secretaris / Martin Bennink
Tel: 06 – 22485677
Email: secretaris@vosta-voetbal.nl
pasfoto-arjan-winkelman Penningmeester / Arjan Winkelman
Tel.: 06 – 13607905
Email: penningmeester@vosta-voetbal.nl
Lid / Vacant
Technische zaken / Martin Bennink
Tel: 06 – 22485677
Email: martin@pro-bewegen.nl

BESTUURSONDERSTEUNING

 arjan onstwedder Verenigingsmanager / Arjan Onstwedder
Tel.: 053 – 4358031
Email: arjan@vosta-voetbal.nl
 immy trap Ledenadministratie / Immy Trap
Tel.: 053 – 4352958
Email: h.j.trap@ziggo.nl

 

organigram

Reacties gesloten.